Затишна зима, або досконалість в дрібницях

Всі ви напевно чули не один раз, про те, що «Дрібниці створюють досконалість, а досконалість це не дрібниця» (Мікеланджело). У фільмах і літературі дрібні деталі часто служать розкриттю характеру героя. Це можуть бути сигарети певної марки, що він віддає перевагу, або манера складати хустку в нагрудній кишені, а може бути, звичка скріплювати банкноти зажимом. Ви можете сперечатися про те, наскільки важливий свідомий або неусвідомлений вибір якогось аксесуара і каже випадково обрана деталь про свого власника більше, ніж та, яку він навмисно включив у свій вигляд. Але те, що саме невеликі «другорядні деталі», «доповнення», роблять зовнішній вигляд більш витонченим, а іноді вони здатні привнести в нього дуже індивідуальний та специфічний нюанс, це не заперечить ніхто.

У серії статтею «Досконалість у дрібницях» ми зосередимо увагу на темі аксесуарів, тобто тих дрібниць, які ми всюди носимо з собою в кишенях, прямо на собі або як дрібну одиницю багажу. Вони можуть бути корисними речами, як гаманець або кишеньковий ніж, декоративними, яким шовковий нагрудний хустку, або ж приємними, як тонкий тютюн. Все це речі, з якими ми пов’язані самим безпосереднім чином і які роблять наше повсякденне життя цікавіше. Саме такі невеликі і, здавалося б, незначні деталі дають масу інформації про своїх власників. Особливо тоді, коли ретельна турбота про вибір одягу дає підставу припускати, що з такою ж ретельністю здійснювався і підбір аксесуарів.

А сьогодні наша увага звернена до такого затишного і актуального останнім часом аксесуару, як шарф. На вулицях нашого міста стає все холодніше, і все частіше активніше з аксесуарного ряду ми використовуємо шарф, оскільки він часто асоціюється з комфортом теплом і затишком. Шарф далеко не одразу став модним аксесуаром, але сьогодні він грає першу скрипку в гардеробі будь-якої модника. І не можна забувати, що в останніх двох модних сезонах він одним з основних трендів. Різноманітність форм, фактур і кольору вражає: широкі однотонні шарфи від Roberto Cavalli, веселі і «райдужні» від Etro і Missoni, строгі і «холодні» від Alessandro dell’acqua і J. Lindeberg. Шарфи не тільки добре поєднуються і з класичним костюмом-трійкою і «хвацьким» спортивним денімом, але і елегантним доповненням до будь-якого вибраного стилю.

На сьогоднішній день шарф це невід’ємна частина гардеробу. З його допомогою ви вирішите безліч завдань завершіть образ, підкреслите колір обличчя і просто доставите радість собі і оточуючим.

Вперше шарф з’явився у стародавньому Китаї. Але тоді він, звичайно, ще не був модним аксесуаром. Стародавні китайські воїни використовували шарфи з практичною метою: обв’язували шию шматком матерії, щоб уберегтися від холоду і вітру.

В середині ХХ століття моду на шарфи відродив Марчелло Мастрояні. Знаменитий італійський актор належав до числа тих кінозірок, які отримували задоволення від носіння шарфів, з великим артистизмом укладаючи їх навколо шиї. А ось в радянській Росії в цей час шарф вважався ознакою буржуазності, м’якості і нерозумність, і тому носити його вирішувалися тільки жінки і діти.

Тріумфальний хід шарфа за світовими подіумами почалося в ХХІ столітті. Практично у будь-якого дизайнера ви знайдете в колекції цей модний аксесуар. Варіантів безліч. Кожен зможе вибрати саме той шарф, який доведеться вам за смаком і висловить вашу індивідуальність.

Красиво носити шарф, виглядати в ньому стильно і елегантно це, безумовно, мистецтво. І оволодіти ним може кожен. І пам’ятайте: який би колір і фасон шарфа ні рекомендували дизайнери, він, насамперед, повинен гармоніювати з вашим стилем і настроєм.

Існує безліч видів шарфів (товстий теплий шарф, шовковий шарф, тонкий вовняний шарф, кашеміровий шарф, шарфи з пашміни), так і існує безліч способів пов’язування його, дізнавшись про які, ви зможете, нарешті, повісити порядком обридлий пуховик в шафу і придбати щось більш елегантне стильне пальто або куртку.