Чому гудуть водопровідні труби і як з цим боротися

Гучні неприємні звуки, що видаються різної сантехнікою з цим явищем знайомі багато, але чому гудуть водопровідні труби і як з цим боротися, знають, далеко, не всі.
Знати, чому гудуть водопровідні труби і як з цим боротися потрібно кожному чоловікові, щоб зуміти самому побороти це явище.
Шумить бачок унітазу

Найгучніший звук, видаваний унітазом шум води, що спускається. Позбутися його не вдасться, але можна злегка приглушити, опустивши кришку сидіння. А ось, звук наповнення бачка цілком реально зробити майже нечутним. Така проблема виникає при бічній підводці, оскільки струмінь води в даному випадку спрямована вертикально вниз. Падаючи, вона створює пристойний шум, який триває аж до спрацьовування запірного клапана. У цієї проблеми два рішення: пустити воду по тонкому шлангу, щоб вона не билася, а стікала по ньому до самого дна, або прив’язати до запірної арматури смужку тканини, також дістає до низу бачка.
Буває, що постійно чути плескіт стікає в чашу унітазу води. Бачок при цьому не може наповнитися. Таке відбувається через неправильно відрегульованим арматури або з причини неповного закриття одного з клапанів. У першому випадку потрібно провести регулювання: опустити поплавок, а при необхідності підняти переливної трубку. Зверніть увагу, що її краї повинні знаходитися не менше ніж в двох сантиметрах від поверхні води.
Якщо все відрегульовано правильно, а бачок все одно поступово наповнюється, значить, прокладки запірного клапана прилягають нещільно. Можливі причини знос або освіту нальоту. Треба розібрати арматуру і ретельно промити все з милом. Якщо не допоможе замінити прокладки.

Трапляється, що проблема в зливний арматурі бачок не наповнюю, хоча вода надходить безперервно. Спробуйте відкрутити кнопку і зменшити довжину штока: можливо, він не дає механізму клапана повернутися в початкове положення і закрити зливний отвір. Інші варіанти знос прокладок, наліт, двигун пристрою. Що робити в цих випадках написано трохи вище.
Гучні звуки в каналізації

Сучасна пластикова каналізація має один недолік: дуже вже добре чутно, як по ній стікає вода. Хоча звукопроникність самого матеріалу набагато нижче, ніж у того ж чавуну, стінки полімерних труб досить тонкі. Якщо ці шуми сильно дратують варто вжити заходів щодо їх усунення. Існує безліч матеріалів, які підійдуть для звукоізоляції труб: від звичного поролону до спіненого поліетилену. Для більшої естетики можна заховати каналізацію в пластикові або гіпсокартонні короби, або обкласти керамічною плиткою.
гуде кран

З усіх інструментів сантехнічного оркестру найгучнішим гуде кран. Найгірше те, що його надсадний рев прекрасно передається по трубах і здатний Розбудиш всіх сусідів по стояку. На щастя, неприємні звукові ефекти притаманні тільки кранів і змішувачів з гумовими прокладками, які, власне, і джерелом шуму. Його найбільш ймовірна причина деформація нижнього краю прокладки. Але якщо шумить НЕ змішувач, а муфтовий кран, то зверніть увагу на стрілку напрямку потоку. Можливо, його неправильно встановили, тому і гудіт.Для усунення несправності потрібно викрутити кран-буксу, ножицями підрівняти кромку гумки або замінити її на нову. Однак це допоможе лише на час. Дуже скоро кран знову загуде, так що міняти і підрізати прокладки доведеться регулярно. Краще відразу замінити кран-буксу на керамічну і забути про цю проблему.
блокують сифон

Напевно, всім доводилося чути пирхання сифона, яке лунає після того, як з раковини йде вода. Таке відбувається досить часто через низьку пропускну спроможність каналізації. Виною тому буває недостатній ухил труби або засмічення. При цьому вода, стікаючи, заповнює весь доступний просвіт. Продовжуючи рухатися, вона залишає за собою область розрядження, в яку починає засмоктувати повітря через сифон. Тут-то і лунають неприємні звуки водяного затвора.
Насамперед, обстежте трубку сифона на предмет засмічення і в разі потреби прочистіть. При відсутності такого переконайтеся, що каналізація має необхідні 3% ухилу. Якщо немає потрібно буде її підняти. Справа клопітка, але зайнятися їм варто. Причому навіть не стільки для усунення шуму, скільки для запобігання засмічень, які при неправильному ухилі труби не змусять себе довго чекати. Так що доведеться частково розібрати лежак, переставити кріплення на необхідну висоту і зібрати все заново. Якщо ж ухил в порядку, то озбройтеся тросом для прочищення каналізації і ліквідуйте засмічення.

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code