Чого ви не знаєте про польоти на літаку

Чего вы не знаете о полетах на самолете

Всі наведені нижче факти зібрані виключно з розповідей працівників американських авіакомпаній, і їх достовірність — на совісті авторів.

1. Правда про кисневих масках

Після того, як ви одягаєте кисневу маску, у вас буде тільки близько 15 хвилин, щоб подихати киснем. Але не переживайте, цього часу цілком достатньо для того, щоб пілот зміг опустити літаків на більш низьку висоту, де вже можна буде нормально дихати.

2. Їжа для пілотів і кількість двигунів

Двом пілотам подають різні страви, і вони не можуть поділитися ними один з одним. Це робиться для того, щоб убезпечити їх від одночасного харчового отруєння.

Більшість великих комерційних літаків можуть летіти з 1 двигуном у разі необхідності.

3. Правда про польоти з домашніми тваринами

Розповідає аеродромний паливозаправник: «Я не можу спокійно дивитися на ставлення пасажирів до своїм домашнім тваринам. Звичайно, авіакомпанія намагається надати якнайкращі послуги, проте деяких неприємних речей все-таки не можна уникнути, як, наприклад, шуму на стоянці літаків. Я не можу стояти там без спеціального захисту для вух, а тільки уявіть, як вихованці сидять там, прямо на стоянці і чекають навантаження на борт. Я раджу подумати двічі, перш ніж літати разом зі своїми домашніми тваринами. »

4. Як пілот заходить на посадку

«Посадка – це не що інше, як контрольована аварія» — цитата пілота.

5. Пілоти більшу частину часу сплять

Один з двох пілотів спить під час польоту. Він тільки іноді прокидається, щоб перевірити, чи не спить його напарник.

6. Правда про відключення електроніки

Цитата одне пілота: «Необхідність відключати електроніку на літаку повністю марна.»

7. Що насправді роблять вантажники з вашими сумками

«Якщо на вашому багажі стоїть позначка «крихкий» — його піддають більш складною перевірці» з допомогою трясіння. Якщо він лежить на боці, то його можуть перевернути догори ногами. Ми укладаємо більше 100 сумок в одному вантажному відсіку. І головне завдання — вмістити в ньому всі сумки… Я скажу вам, що, коли ми бачимо валізу з написом «Я люблю вантажників», то приділяємо особливу увагу таким речам.» 🙂

8. Літаки навіть без двигунів можуть летіти протягом дійсно довгого часу

Перебуваючи на висоті 10 кілометрів, літак без працюючих двигунів може з легкістю пролетіти 65 кілометрів. Ось чому більшість нещасних випадків відбувається під час посадки або зльоту.

9. Вода для кави та чаю тут жахливо брудна

Питну воду, що використовується для приготування кави, чаю і т. д., безумовно не варто пити. Особливо в нових літаках. Баки для зберігання води, деколи 60-річних, літаках ніколи не чистять. Вони накопичили стільки зеленуватою бруду на стінках, що в деяких місцях її товщина дорівнює декільком сантиметрам. Це один з тих секретів, що, безумовно, відомий всім співробітниками авіакомпаній.

10. Як дізнатися з землі, що викрали літак

Якщо літак викрали, пілоти при посадці повинні залишити закрилки відкритими, що дозволить літаку дещо сповільнити свою посадку. Це свого роду сигнал для аеропорту, що на борту відбувається щось недобре.

За матеріалами muz4in.net

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code