Чому серед СЕО буде більше жінок

Почему среди СEO будет больше женщин

Буде недостатньо сказати, що Мері Барра, CEO General Motors, часто фігурувала в новинах останнім часом. У грудні вона стала першою жінкою CEO найбільшого автовиробника. Звичайно, тема жінки-CEO великої компанії привернула багато уваги.

Сідні Фінкельштейн, професор менеджменту бізнес-школи dartmouth’s Tuck School of Business, вважає, що в майбутньому кількість жінок CEO або керівників компаній збільшиться. З дуже простої причини: кількість кваліфікованих жінок зростає.

Що говорить статистика:

Жінки перевершують чоловіків у навчанні. На думку Фінкельштейна різниця настільки велика, що «багато коледжі та університети поліпшили середні оцінки за тестами тільки тому, що брали більше жінок». Саме тому серед студентів останніх курсів жінок близько 60%. Далі, за очікуванням Фінкельштейна, більший відсоток жінок буде відвідувати елітні бізнес школи. (Сьогодні близько однієї третини студентів цих шкіл жінки).

Переваги жінок CEO

«Ризикуючи стереотипно уявити 50% населення, існує кілька центральних тенденцій в жіночому стилі управління на відміну від чоловічого», зазначає Фінкельштейн. Жінки більше схильні до співпраці. Вони краще працюють в командах, і у них менше проблем з комунікацією.

Одним словом, чим більше жінок на керівних постах, тим більше коллаборативных культур. Більш того, якщо команди керівників почнуть наближатися до співвідношенню 50-50 жінки-чоловіки, Фінкельштейн вважає, що лідери зможуть більше заглибитися в себе, по тій простій причині, що різноманітність в команді допоможе її членам краще усвідомити свої судження, звички та особливості.

У той час як Барра привернула багато уваги, цікаво повернутися в минуле і дізнатися, що призвело до таких результатів, — її вплив на загальну культуру General Motors. У своєму інтерв’ю New York Times Барра зазначила, що їй комфортно в існуючій культурі компанії. «Зараз більше жінок на керівних постах, ніж в 1980, коли я починала».

За матеріалами inc.com. Дякуємо За переклад mmr.ua

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code