English calling: 10 мобільних додатків для вивчення англійської мови

English calling: 10 мобильных приложений для изучения английского языка
Іра Керст
Автор

Іра Керст

Заступниця головної редакторки

Давайте зізнаємося чесно, вчити іноземну мову, коли ти — працююча мама, не просто. Але можливо. Головне — знайти «віконечко» для постійних занять, як у спортзалі. І добре, що для цього є десятки помічників-тренажерів. Кращі мобільні програми, які допомагають вивчити слова, вдосконалити вимову, зрозуміти граматичні правила однієї з найбільш популярних мов планети — англійської, — ми зібрали сьогодні. Let’s go!

Слова Бігом. Англійська мова

Утиліта стане в нагоді тим, хто хоче вдосконалити знання або розширити словниковий запас. Уроки проходять в ігровій формі. Є функції «аудіокурс» і «аудіорозмовник», які вчать сприйняття іноземної мови на слух. Програма може працювати у фоновому режимі, що зручно для вивчення мови паралельно з іншими справами і має україномовне меню. Завантажити для Android-пристроїв.

Anki

Напевно, одне з найбільш затребуваних і популярних додатків серед тих, хто вивчає англійську мову і не тільки його. Завантаживши програму, ви знайдете в меню так звані «колоди», що містять картки, на кожній з яких може розміщуватися слово, фраза або зображення. Вам потрібно вибрати колоду по цікавить вас тематики — в нашому випадку це англійська мова. Скачавши її, ви отримаєте можливість щодня вивчати по 20 нових слів. У програмі можна створювати і свої списки слів вручну, вносячи актуальні для вас фрази та їх переклад.

Innovative 101

Додаток для iOS допоможе вивчити англійську і ще 33 інших мови. Завантаживши його, ви отримаєте доступ до сотень аудіо — та відеоуроків онлайн, де вчителями виступають носії мови. А також до записів уроків, навчальних посібників, до семиденної безкоштовної пробної версії будь-якого з мовних курсів сайту languagepod101.com і багато чому іншому. Є версія і для Android.

Learn Languages with Rosetta Stone

Повне занурення в мовне середовище обіцяють користувачам розробники з Rosetta Stone. В інтерактивних уроках використовуються картинки, тексти, звуки і сценарії в реальному часі. Програма дозволяє вивчити 24 мови, в тому числі і англійська. Плюс утиліти в тому, що доступ до мережі не обов’язковий для того, щоб запустити її. Доступні версії для iOS і Android.

Mondly

Багатомовне додаток має в своєму арсеналі і підручник англійської мови. Ви зможете скачати повну версію, так і конкретно, що вас цікавить утиліту, яка містить самовчитель по британській чи американській англійській для iOS і Android. Програма вчить запам’ятовувати основні англійські слова, будувати речення, вдосконалювати вимову.

HelloTalk Language

Це Android— і iOS-чат, в якому ви зможете спілкуватися з людьми, які хочуть навчити або, так само як і ви, хочуть навчитися говорити іноземною мовою. Ви будете спілкуватися з носіями весело і невимушено, ведучи переписку, здійснюючи аудіо — і відеодзвінки. Без нудних уроків і важких правил ви зможете оволодіти розмовною англійською.

Learn English with Films

Вивчати англійську за фільмами досить просто — ви вчитеся розуміти контекст сказаного, запам’ятовуєте фразеологізми, сленг, ну і дивіться кіно. Додаток від ABA English пропонує 6 рівнів навчання та 144 модуля, в яких зібрано все необхідне для досягнення мети: говорити по-англійськи. Повний курс включає перегляд короткометражних фільмів, знятих в Лондоні і Нью-Йорку, 144 відеоуроку, що пояснюють граматику, онлайн-зв’язок з персональним викладачем, який допоможе досягти більш високого рівня володіння англійською мовою, даючи вказівки і поради з урахуванням ваших успіхів у навчанні. Завантажити версії: iOS, Android.

Learn British English — Free WordPower

Електронний самовчитель має 2000 слів і фраз. З його допомогою можна на гідному рівні оволодіти розмовною англійською. Програма пропонує заучувати фрази в залежності від ситуацій — покупки, подорожі, відвідування лікаря, ресторану та ін Скачати версію для iOS, для Android.

Speak English — Listen, Repeat, Compare

Назва програми говорить сама за себе — ви зможете прослуховувати подкасти, відточувати і записувати власну вимову, прослуховувати записи і порівнювати з оригінальним вимовою носіїв мови. Попутно можна підтягнути словниковий запас і розмовна англійська. Доступні версії для iOS і Android.

English Grammar Practice

А ось це додаток, як ви вже здогадалися, робить акцент на граматиці. Програма не тільки включає інтерактивні уроки для удосконалення британського англійської та американської англійської, але і уроки фонетики, адже вимовляти слова теж потрібно вміти грамотно. Завантажити утиліту можна тут.

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code