Про що мовчать жіночі форуми

О чем молчат женские форумы
Ірина Мануковська.
Автор

Ірина Мануковська.

Художниця, засновник Manukovskaya Sky ART

Материнство » та «батьківство» рідко входить в коло наших інтересів до появи власних діток. Ми з задоволенням тискаем малюків подружок, але більш глибоке занурення часто викликає тугу і неприйняття.

З усвідомленням того, що народження власного дитинча вже дуже близько, ми починаємо збирати інформацію про все, що пов’язано з материнством. Для багатьох жінок форуми стають ключовим джерелом знань і майданчиком для спілкування. Ставлячи собі за мету, в першу чергу, забезпечити життя малюкові, ми робимо акцент на харчування, побутової догляд і своєчасне розвиток дитини. Завдяки форумам ми добре знаємо, як найкращим чином піклуватися про чаді, але не про себе або про своїй другій половині.

Емоційна та побутова підготовка

На жаль, більшість інформації та курсів спрямовані на забезпечення фізичного і побутового комфорту малюка: як годувати, вкладати і одягати. Мало де готують до того, як зміниться життя жінки і які якості в ній знадобляться. Про що варто домовитися заздалегідь із другою половиною, які побутові обов’язки краще перекинути на помічників, як підготувати бабусь, щоб їх допомога була в радість і на користь. Як знаходити час для себе і чому це так важливо.

Подбавши заздалегідь про розподіл обов’язків, затвердивши основні принципи виховання з усіма учасниками в сім’ї, ви створите собі подушку безпеки і додатковий комфорт.

Екологічна сімейна ієрархія

На думку Ольги Кавер, практикуючого психолога і матері п’ятьох діток, часто ієрархія для молодої мами перебудовується таким чином:

1. Дитина.

2. Чоловік.

3. Я

У кращому випадку:

1. Дитина.

2. Я.

3. Чоловік.

У першому випадку маємо замотану жінку, геть забывшую про себе. У другому – забутого чоловіка, але мамі краще.

Для чоловіка ієрархія як до народження, так і після практично незмінна:

1. Я.

2. Дружина.

3. Дитина.

Чоловік підсвідомо піклується про свій комфорт більше, розуміючи, що придушуючи свої інтереси постійно щасливий він не буде (ми часто вважаємо це чоловічим его) і кількість завалених мамонтів стане менше.

Дитина з пелюшок не соромиться бути егоїстом і забезпечувати себе тим, що йому комфортно – це одна з основ її емоційного благополуччя. Здоровий паритет егоїзму кожного члена сім’ї може позбавити від незадоволеність один одним, завищених очікувань і відчуття недоотриманого любові.

Не забувайте приділяти увагу собі і своїй другій половині. Пам’ятайте, що діти — це продовження вашої любові, а не її мета.

Особистісна реалізація жінки

Роль матері до цих пір вважається найбільш важливою для жінки. Але це не повинно призводити до надмірної жертовності в інших областях життя. Розуміючи цінність коректної роботи серця, ми не забуваємо про підшлункову.

Для того, щоб бути щасливою матір’ю, потрібно бути щасливою жінкою.

І реалізовуватися в різних сферах життя. Це також важливо як прогулянки і розвивалки з малюком. Знайдіть в собі сили залишити маля з нянею, бабусею, татом і займіться тим, що приносить радість вам: хобі, робота, ведення блогу, організація майстер-класів з найсмачнішим печеньки для мам з околиць. Забуваючи про себе, ви передаєте таку ж жертовну модель поведінки своїм дітям.

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code