Уряд продовжує оптимізацію діяльності держустанов

Національне агентство соціальної допомоги буде реорганізовано шляхом поглинання Республіканського фонду соціальної підтримки населення в цілях забезпечення ефективного управління в реалізації державних політик в області соціальної допомоги. Відповідне рішення прийняв уряд.

Підрозділи названої установи будуть реорганізовані для забезпечення ефективного управління виділеними ресурсами, зокрема для фінансування програм спеціального призначення в області соціальної допомоги та фінансування соціальних послуг, включених до мінімального пакету соціальних послуг.

Оптимізація установ є результатом реформ уряду і сприятиме скороченню державних витрат на адміністративне зміст організацій, існуючих в даний час.

Крім того, уряд схвалив Положення про організацію та функціонування Національної адміністрації пенітенціарних установ. Таким чином, створена нормативна база, в новій формулі, діяльності системи пенітенціарних установ, в контексті вступу в чинності 16 травня ц. м Закону про систему управління пенітенціарними установами.

Основні зміни в реорганізації пенітенціарної системи відносяться до розформування підрозділів «Управління військ охорони, нагляду і конвоювання» і «Центр матеріально-технічного забезпечення», закриття пенітенціарних установ відкритого типу і оптимізації персоналу з метою підвищення числа співробітників-виконавців. Гранична чисельність організації встановлена ​​на рівні 2960 співробітників.

Разом з тим, в результаті затверджених урядом змін, Держканцелярії виконуватиме обов’язки в області «забезпечення просування і моніторингу реалізації державних політик в області модернізації державних послуг».